ÖZEL YARATICI ANAOKULU

Özel Derslerimiz

ÖZEL DERSLERİMİZ

 

Kendi alanında uzman öğretmenlerimiz çocuklarımızın eğitimlerinde daha hızlı ilerlemesini özel dersler ile sağlayabilirsiniz.

 
PİYANO

Piyano kursu eğitimi 5 yaşından itibaren her yaşa yönelik olarak uygulanır. Bu yaş çocuklarının dikkatini toplayacak ve motivasyonunu sağlayacak özel metodlar uygulanır

Özel Yaratıcı Anaokulu-Branş Dersi-Drama-Murat Serezli

 

YARATICI DRAMA

Yaratıcı drama; bir grubu oluşturan üyelerin yaşama deneyimlerinden yola çıkarak, bir amacın, düşüncenin, doğaçlama, rol oynama (rol alma) gibi teknik- lerden yararlanarak, canlandırılmasıdır. Bu canlandırma süreçleri deneyimli bir lider/ eğitmen eşliğinde yürütülürken kendiliğindenliğe (spontaniteye), şimdi ve burada ilkesine, -mış gibi yapmaya dayalıdır ve yaratıcı drama, oyunun genel özelliklerinden doğrudan yararlanır.

 

 

 

JİMNASTİK

Jimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan özellikle başlama yaşı 3 yaş olduğu için tüm sporların öncesinde yer alabilen, tüm çocuklara yönelik olimpik bir branştır. Jimnastik çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip olmalarını, boylarına göre kilo ve vücut kas kitlelerini dengelemelerini sağlamaktadır. Jimnastik branşı tüm spor branşlarının temelini oluşturur. Bu temel eğitimi almış olan çocuklar ileride branş değişikliği yaptıklarında dahi, herhangi bir bireysel veya takım sporuna bir adım önde başlayacaklardır.


 
 
MENTAL ARİTMETİK

Beynimizde sağ ve sol lobaynı anda öğrenme faaliyetine katıldığından çocukların soyut kavramları somutlaştırarak kalıcı öğrenmeyi,görsel hafızayı ve odaklanmış dikkati geliştirmeyi,en önemlisi de öğrencilerimizin zorlandığı matematiği daha eğlenceli olarak zihinde kodlanmasını sağlıyor ve dört işlemi daha hızlı ve pratik yapmasını destekliyor.

ÖZEL YARATICI ANAOKULU
;

Hemen bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz!